fbpx

Teenused

 

Lillekuller

Meie lillekuller töötab igapäevaselt ning viib tellitud kimbu kohale kliendi poolt soovitud ajal. Võtame alati ühendust lillede saajaga ning lepime kokku tarne kellaaja. 

Tellimuste vastuvõtt:
E-R kella 09.00-16.00
L-P 10.00-14.00

Tellimuste täitmine:
E-R kella 09.00-19.00
L-P 10.00-17.00

Hinnad Tallinnas:
3 tunni jooksul – 6,5€
Kiirtellimus (nii kiiresti kui võimalik) – 12 €
Tallinna lähiümbrus (15km kesklinnast) – 12 €

 

Pulm

Kui vajate pruudikimpu, lauakaunistusi, ruumikaunistusi või soovite mingit muud moodi kaasata lilli oma elu kõige erilisemasse päeva, siis saame teid sellega aidata. Meie floristidega võite kindlad olla, et tulemus on silmapaistev ning saate keskenduda oma erilise päeva nautimisele! Saame lilleseaded planeerida ja ettevalmistada koostöös pulmakorraldaja või sisedisaineriga või saame ka oma kogenud floristidel lasta luua igasse keskkonda kõige sobivama lillelahenduse. Lilleseaded paigaldame ise ning soovikorral saame need pärast üritust ka kindla pilgu all transportida teile sobivasse asukohta! Võta meiega ühendust ning koos leiame parima viisi kuidas Sinu pulm lilledega ehtida.

 

Toataimede istutamine ja hooldamine

Sulle meeldib kui kodu ja kontor on täidetud taimedega, kuid taimede eest hoolitsemine ei tule välja, sest roheliste näppude asemel on sulle antud kuldsed käed? Ei ole muret – meie floristid hoolitsevad su taimede eest kodus ja kontoris. Vastavalt kokkulepetele täidame teie poolt soovitud pinna taimedega ning teostame taimedele korralist hooldust – kastame, väetame, pügame. Kui mõni taim peaks mistahes põhjusel otsustama, et tema aeg on läbi, siis tuvastame selle esimesel võimalusel ning vahetame selle välja. Meie floristid on paindliku graafikuga ning saavad taimedega tegeleda ka tööpäeva välisel ajal kui pinnale on ligipääs tagatud.

 

Kingituste pakkimine ja kaunistamine

Iga kingituse efekt on võimsam kui kingitus on eelnevalt pakitud. See kõditab uudishimu ning elavdab kujutlusvõimet. Pakkepaberi krabin ning kiiremad südamelöögid seda ettevaatlikult eemaldades on osa igast õigest kingitusest. Meie meistrite osavate käte all saavad ka kõige ebastandartsema kujuga tooted endale ümber kauni ja esteetilise pakkepaberi ning kaunistused mis sellega sobivad. Ei ole oluline kas pakkida on vaja üks või sada kingitust, meie aitame alati.

 

Püsitellimused

Kui soovite, et iganädalaselt oleks teie kodus lauda kaunistamas värsked lilled, mis on valitud just teie äranägemise järgi, siis saame rõõmuga abiks olla. Vastavalt teie soovidele koostame kuupõhise või kahenädalase paketi ning lillekuller toimetab värsked lilled teie soovitud ajal koju kätte. Täpsema hinnapakkumise saamiseks palun täitge allpool olev vorm: 

 

Ruumikujundus

Mõni ruum elab, ta räägib oma lugu ning haarab sind endasse. Sa tunned ennast mugavalt, su silm puhkab erinevatel harmoneeruvatel detailidel ning su mõistus puhkab, kuulates mida see tuba talle räägib. Mõni teine ruum samas on lihtsalt ruum, neli seina, mõni aken ja uks – see ei kõneta ning ei kutsu. Meie suurte kogemustega stilistid aitavad kauniks ja eesmärgipäraseks muuta iga ruumi. Vajadusel leiame uued sobivad kohad olemasolevale mööblile ning täidame ruumi pilkupüüdvate detailide ning elusa taimestikuga.

 

Matusetöö

Valmistame pärgasid ja kimpe millega avaldada austust lahkunule. Kõik austuseavaldused valmistame tellimisel ning saame arvesse võtta ka erisoove. Hauaplatside hooldus Tallinna ümbruses Aitame Tallinnas ja lähiümbruses hooldada lahkunute viimast puhkepaika, et see oleks alati kaunis, puhas ja väärikas.